Kurš gan neatceras pirmos skolas tirdziņus, kastaņu, rudens lapu vākšanu un dārzeņu cilvēciņus. Prieks par paša rokām uztaisīto vai visātrāk izpirkto gardumu ir nozīmīga atmiņa gan vecākiem, gan bērniem. Pikolo piedāvā savas 5 oriģinālas idejas, lai kļūtu par iecienītāko tirgotāju vienaudžu vidū vai pārsteigtu kādu draugu vai ģimenes locekli Ziemassvētkos.

Slāpju remdēšanas pitstops

Katri svētki un jebkurš pasākums noteikti ir daudz un dažādu gardumu piepildīts, tāpēc der atcerēties arī par kādu atspirdzinājumu, kas noteikti nebūs ienācis prātā daudziem, un būs ļoti pieprasīts. Dabīgu ogu un augļu sīrupi vai sulas būs superīgs pamats krāsainām limonādēm un, pats galvenais, dabīgām un veselīgām. Kombinācijā ar krāsainām glāzītēm un interesantiem salmiņiem šī noteikti būs populāra izvēle.

Ķirbju cilvēciņa alternatīva

Lai arī jauka tradīcija, ir vērts izmēģināt kaut ko jaunu, tajā pašā laikā godinot visu tirdziņu karali – ķirbi. It īpaši tāpēc, ka bieži vien šie mazie radījumi vairāk kļūst par vecāku darbu, nevis pašu mazo censoņu panākumu. Pikolo ķirbju sukādes būs tēmai atbilstošs un gards našķis, ko var pasniegt oriģinālā veidā – saspraust uz kociņiem kā smalkas uzkodas ar franču nosaukumiem, savērt krellēs vai rokassprādzēs vai salikt mazās kastītēs, rotājot ar pašzīmētu ķirbi, un pasniegt kā dāvanu.

Ēdamās atrakcijas

Ne vienmēr visiem priekiem jāiet caur vēderu. Nu labi, labi, vismaz var apvienot gardo ar aktīvo. 🙂 Kā būtu ar kaltētu ābolu riņķīšu mešanas sacensībām? Atliek vien sarūpēt nelielu koka puļķīti, ko stabili novietot uz galda, izdalīt ābolu riņķīšus un apbalvot precīzākos metējus ar šiem pašiem ābolu čipsiem. Prieks gan garšas kārpiņām, gan dienas azarta deva garantēta.

Meža fejas brīnumputekļi

Mazās princeses var iepriecināt ar skaistu stāstu par pasakainiem radījumiem, burvju mežiem un lieliem piedzīvojumiem. Kāpēc gan dabīgais plūškoka ogu pulveris nevarētu kļūt par maģisku dzēriena vai kūkas sastāvdaļu, kas visus šos brīnumus padara īstus? Atliek vien pareizi to iepakot, mazliet spīduma un gliteru, krāsainas lentes un uzlīmes, un skats jau uzreiz kļūst pasakaināks. Kopīgi izdomāts stāsts par maģiskajiem pārsteigumiem arī būs daļa no procesa, tas rosinās mazās fejas iztēli un uzburs stāstu katram pircējam vai apdāvinātajam draugam.

Šokolāde šokolādē

Viens no kārotākajiem bērnu saldumiem, šķiet, varētu būt šokolādes cepumi ar šokolādes gabaliņiem. Ak, kas par izvirtībām! Taču, ja mazajos šokolādes gabaliņos būtu ieslēpts vēl kāds pārsteigums – cidoniju vai ābolu sukāde, vai tas nebūtu pavisam lieliski? Svētku reizēs jau varam atļauties, ko tādu. Turklāt gatavošana ir ļoti interesants, attīstošs un jauks veids, kā pavadīt laiku bērniem kopā ar vecākiem. Sienam priekšautus un aiziet!

PIERAKSTIES JAUNUMIEM!

Saņem regulāras ziņas par mūsu

labākajiem piedāvājumiem.