KORPORATĪVO DĀVANU PIEDĀVĀJUMS

Pikolo korporatīvo dāvanu piedāvājumā atradīsiet dāvanas jebkurai gaumei. Smelieties idejas biznesa dāvanām klientiem, sadarbības partneriem, darba kolektīviem, darbinieku bērniem.

vai zvani 27738809 un mēs palīdzēsim tev izvēlēties piemērotāko dāvanu

Mazie komplekti

Mazie komplekti ir eleganti iesaiņoti, kā arī pieejami par draudzīgām cenām. Piedāvājumā gan sulīgas sukādes, gan žāvētas cidonijas šokolādē. Dāvanu grozus noformējam kartona vai dizaina koka kastītēs. Gravējam un iespiežam uzņēmuma logo pēc katra klienta vēlmēm. Garšīga, sirsnīga dāvana ar personalizētu sveicienu īpaši noderēs biznesa dāvanu pasūtījumiem. Īpaši populāra korporatīvā dāvana sadarbības partneriem.

Glāzes

Neliela izmēra dāvanu iepakojums, bet pilns ar gardumiem, kuru vēlāk izmantot kāda dzēriena pagatavošanai. Elegantā glāze būs ērta arī dažādu dzērienu baudīšanai, kad dabīgo sukāžu asorti vai cidonijas šokolādē būs notiesāti. Lieliska dāvana kolēģiem, kuras mērķis ir iepriecināt ar dabīgiem, Latvijā radītiem gardumiem. Šī dāvana derēs gan sievietei, gan vīrietim, gan bērnam.

Lielie komplekti

Lielais dāvanu komplekts svarīgiem klientiem, partneriem, kolēģiem vai uzņēmumu vadītājiem. Ja vēlaties izcelties ar pārdomātu, Latvijā ražotu dāvanu, mūsu augstās kvalitātes augļu un ogu gardumi būs lieliska ideja dāvanai. Lielie komplekti ir izdevīgākais piedāvājums, jo tajos ir visaptveroša Pikolo produkcija, līdz ar to šī ir dāvana jebkurai gaumei. Komplektējam pēc individuālām vēlmēm un vajadzībām.

Kā pasūtīt?

Veicot dažus vienkāršus soļus Pikolo dāvanu konstruktorā var ātri un ērti pasūtīt dāvanas, sākot no 10 personām.

ico1

1.
Kam paredzēta dāvana?

Kolēģiem, biznesa partneriem vai bērniem.

Group 8

2.
Kāds ir dāvanas budžets?

Izvēlies cenu kategoriju, dāvanu, daudzumu.

Group 5

3.
Nepieciešams personalizēt dāvanu?

Ja nepieciešams, pievieno uzņēmuma logo.

Group 6

4.
Kā sazināties?

Ievadi savu kontaktinformāciju un gaidi ziņu no mums.

vai zvani 27738809 un mēs palīdzēsim tev izvēlēties piemērotāko dāvanu

PIERAKSTIES JAUNUMIEM!

Saņem regulāras ziņas par mūsu

labākajiem piedāvājumiem.