Sadarbība

Ja esi ieinteresēts izmantot mūsu produktus kā izejvielu savas produkcijas ražošanā, iekļaut savā sortimentā vai iesaistīties mūsu produkcijas izplatīšanā – sazinies pa tālr. +371 27738809

Meklējam uzticamus, augstu kvalitāti un dabīgus produktus cienošus partnerus Latvijas ražotāju, vairumtirgotāju, veikalu un kafejnīcu vidū. Izskatām arī ārzemju partneru piedāvājumus. Tāpat piedāvājam ražot produktus pēc individuāla pasūtījuma.

Veiksmīgā sadarbībā ar “Rimi Klēts”, un Maxima “Saimes galds” esam sevi pierādījuši kā partneri, kas izpilda solīto nepieciešamajā kvalitātē un laikā.

     

Korporatīvās dāvanas

Dabīgi, sulīgi augstas kvalitātes gardumi ar izteiksmīgu ogu un augļu garšu būs lieliska izvēle Ziemassvētku dāvanai, dāvanai VIP klientiem vai ikdienas uzkodām birojā.

Dāvanas komplektējam un iesaiņojam atbilstoši katra klienta vēlmēm vai paredzētajam mērķim, un noformējam tās atbilstoši sezonai vai korporatīvā stila prasībām. Taču pieejami arī jau gatavi dāvanu komplektiņi.

Apskati gatavos komplektus šeit

Cenu rēķinām individuāli, ņemot vērā pasūtījuma apjomu, steidzamību, un pasūtītāja individuālās vēlmes, tādēļ cenas noskaidrošanai lūdzam sazināties ar mums pa tālr. +371 27738809