Lietošanas noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Pārdevējs ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Lubeco”, reģistrācijas numurs: 41203042614, juridiskā adrese: “Puriņi”, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3260, fiziskā adrese: “Puriņi”, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3260.

Pircējs ir fiziska vai juridiska persona, kas iepērkas pikolo.lv.

interneta veikalu apkalpo Sabiedrība ar ierobežotu atbildību  “Lubeco”, reģistrācijas numurs: 41203042614, juridiskā adrese: “Puriņi”, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3260, fiziskā adrese: “Puriņi”, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3260.

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, vai apmaksājot Pārdevējs sagatavo, un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Kā veikt pirkumu?

  1. Solis – Izvēlieties preci. Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.
  1. solis – Noformējiet pasūtījumu. Dodieties uz sadaļu “Grozs”, rūpīgi izlasiet visu informāciju par sevis izvēlēto preci un aizpildiet obligātos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētās preces un to daudzumu.
  1. solis – Turpiniet uz apmaksu
 

Spiediet Veikt asūtījumu. Atvērsies Omniva Checkout pirkuma apmaksas logs, kurā Jums jāievada nepieciešamie dati, lai varam ar Jums sazināties, saistībā ar veikto pirkumu, izsūtīt pirkumu apstiprinošu rēķinu. Ja Jūs apmierina veiktais pasūtījums, izvēlies vienu no metodēm, kā apmaksāt savu pirkumu un spiediet SAMAKSĀT

Piegādes noteikumi

Preci iespējams saņemt šādos veidos:

bez maksas saņemt pie mums – “Puriņi”, Ārlavas pag., Talsu nov., LV-3260,

Omniva pakomātā – 3.00 EUR (skatīt pakomātu karti), kā arī bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa ir 30 eur vai vairāk,

ar Omniva kurjeru uz norādīto adresi – individuāli vienojoties,

ar kurjeru – individuāli vienojoties (5 eur, ja klients iepērkas par vismaz 15 eur, kā arī bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa ir 50 eur vai vairāk):

  • Rīga (izņemot Bolderāja, Vecmīlgrāvis, Vecāķi, Rītabuļļi, Daugavgrīva, Vileri, Kleisti, Kundziņsala, Mīlgrāvis,Trīsciems, Vecdaugava, Mangaļsala, Jaunciems, Suži, Bukulti, Bukši)
  • pierīga – Dreiliņi, Ulbroka, Salaspils, Valdlauči, Rāmava, Mārupe, Tīraine, Piņķi, Babīte, Jūrmala
 

Standarta piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā no apmaksas brīža.

Maksimālais piegādes laiks ir 10 darba dienas. Par standarta piegādes kavēšanos pircējs tiek informēts, individuāli sazinoties pa telefonu vai uz norādīto e-pastu.

Norēķinu valūta

Norēķinu valūta vietnē pikolo.lv ir eiro (EUR).

Apmaksas kārtība

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas pārskaitījumu, internetbanku vai maksājumu karti. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt ar kurjeru vai pakomātā sev izdevīgā laikā!

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ vai tās ātri bojājas, vai ir ātri izlietojamas;

pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts vai, attiecībā uz pārtikas precēm – atvērts iepakojums.

Lai atsauktu pirkumu un saņemtu atteikuma veidlapu, aicinām nosūtīt pieteikuma ziņu uz e-pastu info@lubeco.lv

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti.

PIERAKSTIES JAUNUMIEM!

Saņem regulāras ziņas par mūsu

labākajiem piedāvājumiem.