Atklājēja prieks

Ekspedīcija brīvā dabā būs lielisks veids, kā izklaidēt svētku viesus, kuru interesi nemaz tik viegli nav uzturēt. Laikus var sagatavot kartes, kontrolpunktus, kas bērniem būs jāatrod, vai kuros būs jāizpilda konkrēti uzdevumi. Par katru sasniegumu pienākas arī kāda balva, kāds našķis vai ballītei atbilstošs piemiņas nieciņš. Bērni būs nodarbināti, izskraidījušies, visi iesaistīsies aktivitātēs un darbosies komandā. Dienas noslēgumā visi apmierināti varēs sēsties pie svētku galda.

Iejusties modeles ādā

Meiteņu ballītes atrakcija, kas sajūsminās mazās dāmas, dos iespēju sapucēties uz nebēdu, uzkrāsot lūpas, uzvilkt augstpapēžu kurpes un doties pa improvizētu mēli. Vecākiem atliek vien turēt gatavībā kameras, lai iemūžinātu skaisto mirkli un veidotu atmiņas, kurās kavēties pēc vairākiem gadiem.

Mēs – jautrie pavāri

Kurš gan teicis, ka bērnu ballītē uz galda būtu jāliek tikai jau vecāku iepriekš sagatavoti ēdieni – maizītes, rasoli un citi našķi pieaugušo gaumē? Bērni ballītēs labprāt līdzdarbojas picu cepšanā, piparkūku dekorēšanā, hamburgeru montēšanā vai radošu maizīšu smērēšanā. Pašu gatavoti kārumi šķitīs īpaši gardi.

Balonu rotaļas

Ar baloniem var ne tikai dekorēt ballītes norises vietu, bet arī asprātīgi izmantot dažādās spēlēs un atrakcijās. Tajos var ievietos konfekti, katram uzrakstīt konkrētā viesa vārdu un sacensību garā ļauties balonu spridzināšanas priekam. Vai pēc vienotas komandas noskaidrot, kurš spēj balonu noturēt visilgāk gaisā, lietojot visus veidus, kas vien ienāk prātā, jo radošāk, jo labāk.

Brīnuma vilinājums

Bērnus aizrauj kāda druska maģijas un burvestību, tāpēc šādas atrakcijas tiks uzņemtas ar sajūsmu. Te noteikti idejas var smelties iemīļotās filmās, ja jubilārs ir Harija Potera fans, tad jautājumi vairs ir lieki. Izveidojiet katram savu zizli, un ļaujiet bērnu iztēlēm izdarīt pārējo. Apbalvojiet oriģinālāko un radošāko burvestību ar kādu balvu.

PIERAKSTIES JAUNUMIEM!

Saņem regulāras ziņas par mūsu

labākajiem piedāvājumiem.